جهت ارتباط و اطلاع رسانی بابت وجود مشکلی در سامانه IranEngineering ، می توانید با ارسال ایمیل به آدرس Support [at] IranEngineering.ir و یا Administrator [at] IranEngineering.ir ما را یاری نمایید و یا با ارسال درخواست پشتیبانی، برای دیگر درخواست های خود، اقدام نمایید.
مدیریت و پشتیبانی ما در آدرس زیر انجام می شود، که توان میزبانی از مراجعان حضوری را نداریم.

صندوق پستی: ۸۸۵۱۱-۱۶۴۷۶
پشتیبانی همراه: ۰۹۱۹۳۰۰۵۱۰۰
در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرسhttp://www.cyberpolice.ir از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شوید و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید. IranEngineering هیچگونه مسئولیتی بابت مزاحمت های رخ داده به عهده ندارد.


اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید و یا می‌خواهید ما را از وجود مشکلی در سیستم آگاه کنید، از طریق فرم زیر با IranEngineering در ارتباط باشید.

پاسخ به موضوع مطرح شده، به این آدرس ایمیل ارسال خواهد شد.
جهت سهولت در دریافت خدمات پشتیبانی، لطفاً شرح دقیق موضوع را وارد نمایید.

با عنایت پروردگار


مهندسان جوان با انگیزه ای متشکل از تحلیلگران سیستم و برنامه نویسان زبده، در قالب تیم IranEngineering فعالیت خود را از سال 1397 با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی معتبر از مهندسان مشاور فعال و ذی‌صلاح در شهرهای بزرگ ایران، برای کاربران اینترنتی آغاز بکار کرد تا بتواند گام مهمی را برای معرفی خدمات مشاوره مهندسی در انواع پروژه‌ها و ارائه توانمندی‌های داخلی بردارد.


در تارنمای IranEngineering تماس کاربران مستقیما انجام می پذیرد و خدمات این تارنما صرفاً برای معرفی مشاوران مهندسی و درج پروژه‌ها و توانمندی‌ها در آن صورت گرفته و از قراردادهای فیمابین کاربران، هیچگونه سودی عاید آن نمی‌گردد.

به جمع ما بپیوندید

iranengineering.ir

مطابق استراتژی و خط مشی، علاقمندان به همکاری با فعالان با شرایط زیر می‌توانند رزومه‌های کاری خود را جهت معرفی به دیگران در سایت آپلود نمایند

1. نیروهای خبره دارای تجربه بروز در زمینه فناوری اطلاعات و بازاریابی اینترنتی
2. دانش‌آموختگان دانشگاه‌های برتر که دارای قابلیت و انگیزه یادگیری مستمر باشند.
3. داشتن روحیه کار تیمی و امانت‌داری، در محیط دوستانه.

تجربه و خبرگی به همراه دانش و انگیزه، به ما کمک می‌کند تا با کارشناسان زبده و حرفه ای، تعهدات پیش‌رو مهندسان مشاور را انجام و همواره پیشتاز باشیم.

جهت همکاری با تیم IranEngineering ، لطفاً رزومه کاری خود را برای بررسی و تماس، پیوست و ارسال نمایید.